Залягти на дно під Луганськом: Непальські найманці масово дезертують із російської армії

За даними ГУР МО найманці з Непалу, закріплені за військовою частиною 29328 ВС рф, масово втікають. Це пов’язано з величезними втратами у “м’ясних штурмах”, жорстоким ставленням командирів та невиплатою обіцяних грошей.

росіяни активно шукають втікачів за окупованими українськими населеними пунктами, зокрема в Луганській області. Як правило, результатів це не дає. У доповідях “нагору” окупанти пояснюють це небилицями про відбуття непальців – “у рідну країну через землетрус”.

У ГУР нагадали, що потрапити з окупованої Луганщини до Непалу — справа нелегка. До того ж, на батьківщині їм може загрожувати притягнення до відповідальності за участь у війні проти України.

Минулого року стало відомо, що росія завербувала до своєї окупаційної армії сотні громадян Непалу. ЗМІ повідомляли про 15 тисяч непальців, посилаючись на “чисельні джерела”.

Related posts

Зсув свідомості: кількість одеситів, які вважають себе росіянами, скоротилася у п’ять разів

17 червня в Одесі презентують масштабне дослідження релігійної ситуації в регіоні

Попри війну: Україна демонструє високий рівень релігійної толерантності