Військова база ППО ЗС рф на горі Ай-Петрі пошкоджена внаслідок ранкової ракетної атаки на Крим.

від Савицький Олексій
21 переглядів

російська військова база ППО на горі Ай-Петрі уражена внаслідок ранкової ракетної атаки на Крим. Загинув командир військової частини, – ЗМІ

Сьогодні, 13 травня, в районі 6-ї ранку кілька ракет (імовірно, Storm Shadow) атакували в/ч 85683 на горі Ай-Петрі в Криму, повідомили ЗМІ джерела в екстрених службах анексованого регіону. На горі знаходиться “таємна” військова база ППО 3-го радіотехнічного полку ЗС рф.

Внаслідок влучення ракет територія в/ч отримала пошкодження, загинув командир в/ч 85683 Олександр Кулаков та ще один військовослужбовець. Також є поранені, їхня кількість уточнюється.

3-й радіотехнічний полк – військове формування у складі радіотехнічних військ ВКС Росії. Сформовано у 2014 році після анексії Криму Російською Федерацією на базі 40-ї радіотехнічної бригади Повітряних Сил України. Штаб розташований у місті Севастополь.

У радянські роки на вершині гори Ай-Петрі було створено Радіотехнічний центр далекої розвідки та наведення військ ППО. Куполи захисних споруд радарів як куль нерідко привертали увагу туристів. Під цими банями ховаються радіолокаційні комплекси.

You may also like

Реалізується ГО Фонд сприяння демократії за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні