Російська ППО виявилася не здатною прикрити окупований Севастополь від «привітання з повітря»

від Юрій Гончаренко
13 переглядів

Російська ППО виявилася не здатною прикрити окупований Севастополь від «привітання з повітря»

Вранішні новини приємно здивували: Український безпілотник атакував штаб Чорноморського флоту в Севастополі, поранено 5 людей, усі святкові заходи на честь дня ВМФ у місті скасовано з міркувань безпеки, повідомив «губернатор» окупованого Севастополя Михайло Развожаєв. Відомі також точні координати удару: 44.613393, 33.523826.

Як бачимо — це самісінький центр міста, поруч купа знакових місць і не дуже далеко — стоянка флоту. Того самого, що обстрілює ракетами українські міста.

Скасування святкових заходів — це дуже потужний ляпас ворогу і демонстрація того, що їх ППО не здатна прикрити найважливіше місто окупованого Криму. Хтось вірить, що вони не хотіли б збити цей БПЛА, якби могли? І що вони б пішли на інсценування саме в цей день?

Українські ЗС продемонстрували, що недосяжних цілей для нас немає. І рішучості нам не бракує. В тому числі — і щодо звільнення Криму.

Це сигнал всім кримчанам, які чекають на звільнення: ми про вас не забули. Готуйтеся зустрічати ЗСУ, а до цього часу можете долучатися до Руху Опору і шкодити окупантам там де можете. Складайте списки зрадників і колаборантів, відплата чекає на кожного.

«Бавовни» буде багато і вона буде регулярною!

П.С. І окремо насолоджуємося російською істерикою:

«Володимире Володимировичу, а якби Ви були не в Кронштадті? Це ганьба чи ще терпимо?

І, напевно, відсьогодні починається черговий рішучий етап СВО: термінова евакуація сімей військовослужбовців з Криму, світломаскування, комендантська година і вже не тренувальні повітряні тривоги? А вони, тренувальні, взагалі були? Хтось готувався, що укри почнуть відбивати Крим? У нас проти них лише шапки чи ще щось?»

———–
👉Підписатися https://t.me/conservative_ua
———–
💪Підтримати нашу роботу:
https://secure.wayforpay.com/donate/dc40f101b0a2f

You may also like

Leave a Comment

Реалізується ГО Фонд сприяння демократії за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні