Те, що зробили російські окупанти в Бучі, Ірпіні, Гостомелі та на інших окупованих територіях – має побачити весь світ.
Закатовані, зґвалтовані, вбиті пострілом у спину зі зв’язаними руками, братські могили на 200-300 людей – це все за неповний місяць часу встигли зробити російські окупанти в містах поблизу столиці України. В містах, які вони йшли “звільняти від нацизму”.
Це і є той руZкій мір в “усій красі”. І, головне, для того, щоб окупанти так себе поводили, не був потрібен наказ. Вони так вчинили, бо є такими – гвалтівниками, садистами і вбивцями!
Ці докази злочинів проти людяності має побачити весь світ. Над злочинцями має бути трибунал. Всі мають бути встановлені і покарані. Жодних термінів давності і жодного співчуття.
Фото зібрані з відкритих джерел:
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/11-1024x775.jpeg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/11-1024x576.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/11-1024x576.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/12-1024x682.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/12-1024x682.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/1.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/1.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/21.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/21.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/2.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/2.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/31.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/31.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/3.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/3.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/41-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/41-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/4-1024x768.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/4-1024x768.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/51-1024x768.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/51-1024x768.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/5.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/5.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/61-768x1024.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/61-768x1024.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/6.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/6.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/71-1024x768.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/71-1024x768.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/7-1024x684.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/7-1024x684.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/81-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/81-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/8-1024x682.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/8-1024x682.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/91-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/91-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/9-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/9-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/101-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/101-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/10.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/10.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/111-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/111-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/11-1-1024x1024.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/11-1-1024x1024.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/121-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/121-1024x683.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/12-1-576x1024.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/12-1-576x1024.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/13.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/13.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/13-1024x683.webp)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/13-1024x683.webp)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/14-1024x768.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/14-1024x768.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/14-1024x682.webp)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/14-1024x682.webp)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/15.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/15.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/15-1024x683.webp)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/15-1024x683.webp)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/16-768x1024.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/16-768x1024.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/16-1024x683.webp)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/16-1024x683.webp)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/17-768x1024.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/17-768x1024.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/17-1024x683.webp)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/17-1024x683.webp)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/18-1.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/18-1.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/18.webp)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/18.webp)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/19-1024x682.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/19-1024x682.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/20-1024x576.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/20-1024x576.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/21-1.jpg)
![](https://conservative.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/21-1.jpg)