Влада Німеччини анонсувала новий пакет військової допомоги для України на 500 млн євро

від Савицький Олексій
0 переглядів

Влада Німеччини анонсувала новий пакет військової допомоги для України на 500 млн євро.

Про це в рамках засідання “Рамштайн” повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус, пише німецьке видання Tagesschau.

Як повідомляється, у новий пакет не увійдуть далекобійні ракети Taurus.

“Крім того, Німеччина підтримуватиме захист України від російсько-агресорської війни в короткостроковій перспективі подальшими постачанням боєприпасів. Заплановано 10 тис. артилерійських снарядів зі складів Бундесверу”, – пише видання.

Як повідомляється, новий пакет допомоги включатиме 100 одиниць бронетехніки для піхоти та 100 одиниць транспортної техніки.

Також повідомляється, що пакет включає 180 тисяч артилерійських снарядів, які є частиною чеської ініціативи з купівлі для України 800 тисяч боєприпасів. Поставки планують розпочати вже цього літа, тобто приблизно за 2—3 місяці.

Крім того, раніше у Німеччині було замовлено ще 100 тисяч артилерійських снарядів калібру 155 мм, поставки яких планують почати в цьому році.

Водночас Пісторіус коментуючи прогрес щодо надання Україні далекобійних ракет Taurus, зауважив, що про це “новин немає”. Водночас він наголосив, що є прогрес у напрямку постачання боєприпасів.

“З одного боку, завдяки чеській ініціативі, але ми також зможемо оголосити ще один пакет тут сьогодні. Отже, справа просувається інколи маленькими, інколи більшими кроками, але головне – це постійне постачання боєприпасів”, – заявив посадовець.

Попередній пакет військової допомоги від Німеччини був оголошений 26 лютого.

Зазначимо, що сьогодні, 19 березня, відбувається 20-та зустріч союзників у форматі “Рамштайн” за підсумками якої очікується надання Україні нового пакету військової допомоги.

You may also like

Реалізується ГО Фонд сприяння демократії за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні