Чи мріють угорці про знищення України?

від Юрій Гончаренко
18 переглядів

Чи мріють угорці про знищення України?

В деяких угорських ЗМІ почала з’являтися аналітика щодо можливих сценаріїв у випадку «зникнення України з карти світу». Поки що це публікується в переважно маргінальних виданнях, але ці матеріали ніким не блокуються, їх не видаляють…

Можна припустити, що ці спеціальні інформаційні заходи проти України організовуються і скеровуються з Москви. Зрештою, ми вже звикли до певної «особливої» позиції Угорщини щодо нашої країни. Проте зараз той момент, коли будь-яка ескалація напруги у відносинах між нашими народами, збурення угорської національної меншини в Україні — це прямий удар в спину нашій країні з дуже поганими наслідками.

Це не поодинокі матеріали, і я наведу приклад одного з низки тих, де обговорюється «ймовірний» розпад України як держави внаслідок поразки у війні з РФ та розподіл окремих регіонів (областей) і їх приєднання до інших держав.

МОЖЛИВЕ ЗНИКНЕННЯ УКРАЇНИ З КАРТИ СВІТУ.

«Найрадикальніший план» передбачає повне зникнення України у разі, якщо розпад країни стане незворотним і неконтрольованим під час російських військових операцій. Якби це так сталося, то території Новоросії та Малоросії могли б просто увійти до складу Російської Федерації як республіка, територія чи регіон. В цьому випадку,  Румунія та Угорщина  можуть отримати Буковину та Закарпаття, а Польща може отримати шість західних територій, що їй належали до 1939 року (Галичину та Волинь).

Однак, при розподілу не можна не враховувати те, що Західна Україна є головним бастіоном бандерівців, тобто ультраправих українців, які бувши членами ОУН, під час Другої Світової війни проводили жорстокий геноцид серед галицьких поляків, росіян та євреїв. Ця відразлива для всіх народів Західна Україна, мабуть, все ще була б неприйнятною збоку Росії. Якщо ж угорці Закарпаття опиниться в пастці в межах такої націоналістичної української держави, то досить ймовірно, що цей  регіон  може помститися за розпад України. І це може мати катастрофічні наслідки в країні, де саме зараз дається зброя всім, кому не лінь.”

Подивіться на карти, які вони публікують:

І чим це відрізняється від наративів Кремля?

Деякі карти, що цікаво, йдуть просто російською, що додатково свідчить про їх походження:

Milyen sors vár Kárpátaljára?

Скажу чесно — мені дуже не хотілося це публікувати.

Проте зараз, на мою думку, всі наші сусіди мають усвідомити, що Путін — це новітній Гітлер, і він веде світ до глобальної катастрофи, якщо його ми не зупинимо тут і зараз.

Мрії скористатися нашою поразкою, щоб збільшити свої території — абсурдні, російський диктатор не буде зупинятися на Україні і, зрештою, окупує все, до чого зможе дотягнутися. Закарпаття не буде угорським, це хибні мрії. Воно може стати хіба що російським.

Але має лишитися українським!

А Росія — має бути знищена!

You may also like

Leave a Comment

Реалізується ГО Фонд сприяння демократії за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні